Teslimat Politikası


SİPARİŞ VE TESLİMAT

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 1-4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin depomuza uzaklığına göre de kargo şirketi siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu ürünler için iletişime geçip bilgi almanız mümkündür.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacaktır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından SOKETSAN KABLO DONANIMLARI A.Ş garantisi ile size teslim edilecektir.

Kargodan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde lütfen hemen bizimle iletişime geçiniz.