Biz Kimiz


Soketsan Kablo Donanımları başta otomotiv sektörü olmak üzere kablo gruplamada Türkiye’nin en kapsamlı en uzman tedarikçilerinden biridir, müşteri taleplerine tam ve isabetli çözümler sunarak sorunsuz hızlı ve etkili bir şekilde hizmet sunmayı amaçlayan bir firmadır.

Bununla birlikte otomotiv sektörü ile sınırlı kalmayıp marina ürünleri, ağır vasıta, üst yapı olmak üzere diğer alanlarda da yurt içi ve yurt dışında etkin hizmet sağlamaktayız. Müşterilerimizle proje ortaklığı anlayışı ile ilişkiler kurarak beklentileri doğrultusunda ihtiyaçlarına uygun, üst kalite standartlarında ürün ve hizmetler üretmek misyonumuzdur.

Bu sayede yurt içi ve yurt dışında sektörde marka yaratıp kaliteden ödün vermeyen ilkelerimizle her geçen gün adımızı daha geniş kitlelere duyurarak öncelikli tercih edilen bir firma olmayı amaçlıyoruz.

Üst düzey kalitedeki kablolarımızla hızlı, pratik ve ekonomik yaklaşımlar geliştirerek güvenilir kablo gruplama sanayinin tedarikçilerden biri olma özelliğimizi korumak şirket politikamızda vazgeçilmez bir koşuldur.